Aktualizace: 3. 2. 2020

Dotační programy Královéhradeckého kraje

DOTAČNÍ PROGRAM 19SMV06 – Etická výchova ve školách

• Evidenční číslo: 19SMV06

• Učíme se úctě ke stáří.

DOTAČNÍ PROGRAM 16SMV02 – Rozvoj podmínek pro vzdělání

• Evidenční číslo: 19SMVU1

• Posílení zájmu a motivace nadaných žáků v oblasti jazykových komunikačních dovedností.

Název projektu: Tvořivá dílna - ZŠ Velké Svatoňovice

Stručný popis projektu: Rekonstrukce a vybavení stávajícího nevyhovujícího objektu na moderní odbornou učebnu.

Cíle projektu: Cílem projektu je rekonstrukce a vybavení stávajícího nevyhovujícího objektu na moderní odbornou učebnu za účelem zvýšení kvality vzdělávání ve vazbě na budoucí uplatnění žáků na trhu práce v klíčové kompetenci technické a řemeslné obory. Součástí projektu je vybudování bezbariérového přístupu do objektu, včetně bezbariérového pohybu ve vnitřních prostorách objektu.

Výsledky projektu: Rekonstruovaný objekt bude obsahovat odbornou učebnu v podobě dílen, která bude vybavena novým moderním zařízením, včetně nově zrekonstruovaného zázemí. Objekt bude zabezpečen elektronickým zařízením. Kolem objektu dojde k úpravě venkovního prostranství a bude vysázena zeleň.

Na projekt je poskytována finanční podpora z EU.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Radovánky na sněhu
  Nadaní matematici