Aktualizace: 9. 10. 2020

ZÁŘÍ V ŠD

Po letních prázdninách jsme se opět rádi sešli ve školní družině. Přivítali jsme mezi námi tři nové prvňáčky - Nelinku, Elišku a Klárku. V prvních dnech jsme chodili na procházky po okolí školy, abychom se seznámili s bezpečnou cestou do školy. Na zahradě u školy jsme hráli různé pohybové hry (např. Kuchta Buchta; Cukr, káva,... ; Na Ludvíka a naši oblíbenou vybíjenou).
Z pracovních činností nás nejvíce zaujalo pletení náramků z gumiček. Také jsme vyzkoušeli svoji zručnost při navlékání jeřabin na slabé drátky a stavby z nových stavebnic Lego podle návodů. Nasbírali jsme spoustu zralých šípků, které jsme dali sušit a ve chladných podzimních dnech si uvaříme zdravý čaj.
I vycházka na Kvíčalu do lesa se stavbou domečků z přírodnin se nám velice líbila. Proběhla soutěž o nejhezčí domeček pro skřítky a víly a samozřejmě byla sladká odměna. Během celého září jsme se protahovali na parkourovém hřišti, fotbalovém hřišti i na novém hřišti vedle tělocvičny.
Jelikož nám zářijové počasí velmi přálo, většinu času jsme trávili venku na čerstvém vzduchu. A to máme rádi!

Fotečky zde.

__________________________________________________________________________________

K dispozici je dětem ranní družina a odpolední družina.
Ranní družina je určena pro příchozí žáky v době od 6:30 hod do 7:30 hod.
Odpolední družina je od 11:50 hod do 15:30 hod.
Ředitelka školy stanovila příspěvek rodičů žáka na částečnou úhradu neinvestičních nákladů ve školní družině na 50 Kč měsíčně za jedno dítě s účinností 1. 9. 2018 - celkem 250 Kč za pololetí.

Petra Kollertová
- vychovatelka
Pavla Hanušová - školní asistentka

Denní program